Urząd Gminy w Cielądzu

Menu

Menu

Treść

Nawigacja

Sprawozdanie z warsztatów Decoupage w GDK w Cielądzu – 5.12.2018r.

Warsztaty Bożonarodzeniowe w Cielądzu.

Klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas warsztatów 5 grudnia 2018r. w Gminnym Domu Kultury w Cielądzu, podczas których uczestnicy wykonywali bombki świąteczne techniką decoupage. Zajęcia prowadziła  Pani Monika Kamińska – pracownik biblioteki, która szczegółowo objaśniała kolejne etapy wykonania bombki. Pani pokazała swoje przepiękne bombki wykonane metodą decoupage przedstawiające różne motywy świąteczne i kwiatowe. Uczestnikami warsztatów były dzieci, młodzież i osoby dorosłe z Gminy Cielądz, łącznie udział w warsztatach wzięły 24 osoby. Podczas warsztatów powstawały piękne   i różnorodne bombki które powodowały zachwyt i uśmiech na twarzy uczestników. Wspólne tworzenie świątecznych prac dostarczyło nie tylko mnóstwa niezapomnianych wrażeń, pozwoliło również przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Organizatorem warsztatów był Gminny Dom Kultury w Cielądzu wraz z Biblioteką. Warsztaty decoupage wpisały się już na stałe w kalendarz biblioteki i Domu Kultury, gdyż cieszą się one największą popularnością wśród warsztatów. Zawsze mamy dużo chętnych i ciągle wzrasta liczba osób biorących udział. Materiały na warsztaty zapewnił organizator a pięknie wykonane bombki każdy uczestnik zabrał do domu. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

WARSZTATY DECOUPAGE

Gminny Dom Kultury w Cielądzu wraz z Gminną Biblioteką Publiczną
serdecznie zapraszają  na warsztaty   Bożonarodzeniowe - Decoupage

Spotkanie przeznaczone dla dzieci, młodzieży  i  osób dorosłych, odbędzie się w budynku Domu Kultury w Cielądzu  dnia 5 grudnia 2018r. od godziny 16:00- 18:00
Materiały na warsztaty zapewniają organizatorzy

Zapisy na warsztaty będą przyjmowane    w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cielądzulub pod nr. tel.508 364 948 od 10:00 – 18:00 do dnia 03 grudnia 2018r.
Ilość miejsc ograniczona!!!

 

Sprawozdanie z warsztatów Decoupage w GDK w Cielądzu – 5.12.2018r.

Warsztaty Bożonarodzeniowe w Cielądzu.

Klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas warsztatów 5 grudnia 2018r. w Gminnym Domu Kultury           w Cielądzu, podczas których uczestnicy wykonywali bombki świąteczne techniką decoupage. Zajęcia prowadziła  Pani Monika Kamińska – pracownik biblioteki, która szczegółowo objaśniała kolejne etapy wykonania bombki. Pani pokazała swoje przepiękne bombki wykonane metodą decoupage przedstawiające różne motywy świąteczne i kwiatowe. Uczestnikami warsztatów były dzieci, młodzież i osoby dorosłe z Gminy Cielądz, łącznie udział w warsztatach wzięły 24 osoby. Podczas warsztatów powstawały piękne i różnorodne bombki które powodowały zachwyt i uśmiech na twarzy uczestników. Wspólne tworzenie świątecznych prac dostarczyło nie tylko mnóstwa niezapomnianych wrażeń, pozwoliło również przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Organizatorem warsztatów był Gminny Dom Kultury w Cielądzu wraz z Biblioteką. Warsztaty decoupage wpisały się już na stałe w kalendarz biblioteki i Domu Kultury, gdyż cieszą się one największą popularnością wśród warsztatów. Zawsze mamy dużo chętnych i ciągle wzrasta liczba osób biorących udział. Materiały na warsztaty zapewnił organizator a pięknie wykonane bombki każdy uczestnik zabrał do domu. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Stopka

Kontakt

Urząd Gminy w Cielądzu
Adres: Cielądz 96-214 Cielądz
Tel: (46) 8152429
Fax: (46) 8152352
E-mail: urzad@cieladz.pl
usc@cieladz.pl
Strona BIP: www.bip.cieladz.pl
Wójt: mgr Paweł Królak
Godziny urzędowania: 8.00 - 16.00
nr konta: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
25 9291 0001 0064 5126 2000 0120